senior finanční účetní - pokročilá aj, vodňany

kontakt
dagmar angerová - 771128138, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
vodňany, jihomoravský kraj
obor
Ekonomika a podnikové finance
referenční číslo
/22/01/2021/DA - t-2831

popis pracovní pozice

Chcete se stát součástí významné mezinárodní společnosti, která vyrábí přepravní systémy pro farmaceutické společnosti s cílem chránit vakcíny, léky a krev před extrémními teplotami? Máte zájem o samostatnou pozici, která se bude podílet na vedení účetnictví české pobočky se sídlem ve Vodňanech? Máte pokročilou úroveň AJ? Pak hledáme třeba právě Vás.

co Vás na této pozici čeká

  • účtování vybraných složitějších účetních operací (rekonciliace rozvahy, účtování majetku a odpisů, dohadných položek, rekonciliace bankovních účtů, posílání plateb,...)
  • měsíční a roční závěrkové operace a rekonciliace
  • příprava měsíčních finančních a sales reportů (náklady, profitabilita), analýza odchylek, příprava komentářů
  • koordinace ročních auditů ve spolupráci s externími auditory
  • evidence pohledávek a pohledávek po splatnosti
  • příprava podkladů pro externí zpracování mezd
  • příprava měsíčního/kvartálního/ ročního vyúčtování DPH
  • vyúčtování cestovních výdajů a plateb dodavatelům
  • provádění interních kontrol

  • práci pro velmi perspektivní společnost působící ve stabilním sektoru, který zachraňuje lidské životy
  • samostatnou seniorní pozici s možností dalšího rozvoje
  • 1 den dovolené navíc za každý odpracovaný rok  + volno během vánočních svátků
  • flexibilní pracovní dobu, vlastní kancelář, občasná možnost home office
  • atraktivní mzdové ohodnocení
  • pracoviště 15 min z Písku, 20 min ze Strakonic, 30 min z Českých Budějovic

co od vás očekáváme

  • min Bc. vzdělání ekonomického směru
  • min 3 roky praxe na pozici Samostatné/senior účetní
  • znalost AJ min na úrovni B2 (pokročilá úroveň)
  • znalost českých účetních standardů a US GAAP
  • zkušenost s účtováním v hlavní knize a přípravou závěrkových operací
  • předchozí pracovní zkušenost v zahraniční výrobní firmě
  • zkušenost s přípravnou finančních reportů
  • pokročilou znalost MS Office (MS Excel)
  • výhodou bude znalost systému Oracle Financials a SOX metod
  • pečlivost, samostatnost, analytické schopnosti

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Připojte svůj životopis v AJ, případně motivační dopis v AJ.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na telefonním čísle +420 771 128 138