senior inženýr pro systém řízení kvality, louny

kontakt
linda sehnoutková - 770173938, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
louny, ústecký kraj
obor
Kvalita a kontrola jakosti
referenční číslo
/20/11/2020/LS - t-2658

popis pracovní pozice

Hledáme a doufáme, že najdeme!

SENIOR INŽENÝR PRO SYSTÉM ŘÍZENÍ KVALITY

Na této pozici Vás čeká:

  • Optimalizace procesů a modelu organizace k zajištění neustálého zlepšování
  • Provázání procesních výstupů I4 (Industry 4.0) s požadavky na management kvality
  • Spolupráce na přepracování stávajícího managementu kvality na I4 (Industry 4.0) a IoT (Internet ofThings) management kvality
  • Zmapování stávajících procesů a schopnost navrhovat řešení na jeho optimalizaci
  • Optimalizace procesů reportingu
  • Rozvoj interních postupů, formulářů a pokynů směrem k I4 a IoT
  • Sledování a řízení dokumentů uvnitř informačního systému
  • Plánování, příprava a provádění interních i externích auditů, spolupráce na tvorbě plánů navrhovaných zlepšení sestavených na základě výstupů z auditů

co vám nabídneme

  • atraktivní mzdové ohodnocení
  • 13.plat
  • jazykové a odborné kurzy
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Plně dotované stravné
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • systém Cafeterie

co od vás očekáváme

  • předešlé zkušenosti s prováděním auditů a s řízením dokumentů uvnitř informačního systému v mezinárodní výrobní společnosti
  • Zkušenost s vedením menšího týmu
  • Znalost směrnic IATF 16949 a ISO 9001, VDA 6.3 a 6.5, FMEA, SPC, IMDS
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Tvůrčí dovednost, schopnost interpretovat a flexibilně reagovat na dynamické změny v požadavcích zákazníků

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.