senior .net developer/ team leader, praha, bratislava nebo brno

kontakt
soňa vančová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, bratislava nebo brno
obor
IS/IT Vývoj
referenční číslo
9275
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Chcete se stát mentorem týmu, ale zároveň stále pracovat na vývoji, návrhu designu a implementaci řešení? Náš klient, který vyvíjí SW pro zajímavé klienty v oblasti banking, telco, či automotive hledá nové kolegy do interního týmu vývoje MS aplikací.  Společnost hledá 2 nové kolegy, jedno místo je k dispozici v Praze a druhé v Bratislavě případně v Brně.

koho hledáme:

  • umíte programovat v .NET (.NET 4.5 a vyšší, C# výhodou) a máte zkušenosti s implementací webových služeb WCF, REST, SOAP
  • máte zkušenost s vývojem v alespoň jedné z těchto technologií ASP.NET, ASP.NET MVC 5, WPF
  • znáte T-SQL a MSSQL server 2012 a vyšší
  • výhodou znalosti webových technologií (HTML, JavaScript, CSS, AngularJS, LESS/SASS, Bootstrap) a jejich užití v ASP.NET aplikacích
  • máte zkušenost s prací TFS v týmu, vedení týmu výhodou
  • profesionální a proaktivní přístup
  • ČJ/SJ na výborné úrovni (v týmu komunikujeme v mateřském jazyce) a AJ alespoň pasivně

co společnost nabízí:

  • kvalitní vybavení (vlastní notebook, jiný HW i SW), přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
  • otevřené a přátelské prostředí, neformální kultura
  • možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • bohatá nabídka interních a externích školení pro odborný rozvoj
  • zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
  • zázemí dynamicky rostoucí české firmy, která pracuje pro významné klienty nejen v ČR
  • občerstvení na pracovišti, moderní prostory s relaxační místností a stolním fotbalem
  • spousta různých benefitů (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky ve výši 100 CZK, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office a další)

v případě zájmu kontaktujte Soňu Vančovou, sona.vancova@randstad.cz, +420 778 718 086.