senior tester/ vedoucí oddělení, brno

kontakt
soňa vančová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
IS/IT Konzultace
referenční číslo
9242
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Jsi zkušený SW tester a láká Tě možnost vést malý tým? Menší česká IT společnost nabízí právě zajímavou příležitost, kde se můžete stát součástí managementu, řídit malý tým a zároveň se stále věnovat testování.

náplň práce:

- práce bude z 50% spočívat v testování vlastních SW produktů společnosti:  databázové identifikační systémy, platební systémy a také nového produktu – nákupního portálu

- testování SW a HW produktů s maximálním ohledem na konkrétní podmínky prostředí zákazníka

- uvolňování verzí SW, jejich evidence a archivace

- testování upgrade systému u zákazníků s ohledem na zákaznické úpravy SW

- tvorba a udržování dokumentace testovacích postupů a uživatelské dokumentace

- tvorba testovacích postupů

- dalších 50% času se budete věnovat vedení týmu oddělení kontroly a kvality (4 podřízení), s tím budou spojené úkoly jako např.:

- starost o chod oddělení: vybavení a pracovní podmínky, docházka, podpora a vzdělávání podřízených

- správa zakázek, dokumentace

- zodpovědnost za kvalitu servisu a podpory (Help Desk/Hot Line)

- tvorba, aktualizace a lnění plánu realizací a včasné řešení problémů a rizik

společnost nabízí:

- možnost pracovat na nových produktech

- možnost podílet se na řízení chodu firmy a plánech do budoucna

- mladý a odborně zdatný tým, rodinné prostředí

- nekuřácké prostředí

koho hledáme:

- SŠ/ VŠ vzdělání v oblasti IT

- zkušenosti v oblasti testování SW, výhodou zkušenosti v oblasti programování a SQL databází

- alespoň menší zkušenost s vedením malého týmu/projektu

- znalost AJ na pasivní úrovni (testované produkty jsou v češtině)

pracoviště: Brno

Na vaši reakci se těší Soňa Vančová. Případné dotazy k pozici směřujte na mobil 778 718 086.