seřizovač 28 - 35 000 kč/měsíc, náborový bonus 20 000 kč, kuřim

kontakt
jiří konečný - 777 494 674, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
kuřim, jihomoravský kraj
obor
Auto - moto
referenční číslo
/3/11/2018/JK - t-597

popis pracovní pozice

Máte praxi na technické pozici ve výrobě? Hledáte práci v čistém a moderním prostředí výrobní společnosti? Pro společnost zaměřenou na automobilový průmysl působící v ČR více než 20 let hledáme nové kolegy do týmu.

  • správné seřízení strojů dle výrobních specifikací
  • běžná údržba zařízení
  • práce s technickou dokumentací
  • objednávky náhradních dílů, vyplňování dokumentace (provozní karty, plány údržby)

  • motivující finanční ohodnocení, základní mzda 28 000 - 35 000 Kč
  • náborový bonus ve výši 20 000 Kč
  • příspěvek na dopravu až 2 500 Kč
  • docházkový bonus až 4 500 Kč
  • zákonné příplatky až 2 000 Kč
  • individuální přístup a prostor pro profesní růst
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • směnný kalendář nastavený na rok dopředu v pravidelném režimu
  • skvělá dostupnost – autobusová zastávka přímo u výrobního závodu

co od vás očekáváme

  • SOU technického směru/praxe na technické pozici
  • zkušenosti s obdobnou prací
  • chcete se učit a růst společně se společností
  • jste ochotný pracovat ve směnném režimu - den/noc (11ti hodinové směny)

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.