seřizovač strojů junior - nástup přímo do kmene, brno

kontakt
alice spáčilová - 774474702, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Strojírenství
referenční číslo
/128/05/2021/AS - t-3461

popis pracovní pozice

Poradíte si se seřizováním a nastavováním strojů? Jste čerstvý absolvent, který hledá uplatnění v stabilní společnosti? Neváhejte a pošlete Váš CV a nastupte do společnosti, kde zahájíte svoji kariéru seřizovače / údržbáře.

co vám nabídneme

  • motivující mzdu dle Vašich zkušeností
  • stravenkový paušál
  • Flexipass
  • Multisport
  • slevy na produkty
  • kariérní růst
  • zajištění školení
  • přátelský kolektiv

co od vás očekáváme

  • seřizování a údržbu strojů
  • manuální zručnost
  • SOŠ vzdělání
  • vyhláška 50/1978 sb. výhodou
  • ochota pracovat na 3 směny

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.