seřizovač výrobních linek (nástupní bonus), jihlava

kontakt
soňa vančová - 778718086, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
jihlava, kraj vysočina
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/37/11/2020/SV - t-2671

popis pracovní pozice

Stabilní mezinárodní společnost, která se rozrůstá hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Seřizovač výrobních linek.

Co budete mít nastarosti:

  • seřizování strojů, nastavení a kontrola výrobních parametrů, optimalizace výrobního procesu
  • zodpovědnost za předávání informací kolegům (průběh směny, výrobní problémy...) na jiné směny
  • práce s technickými podklady, evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
  • zodpovědnost za technický stav, výkon a funkci strojního zařízení (odstranění závad)
  • spolupráce s technologem linky, kontrolory kvality výrobků, technickým servisem
  • práce ve směnném režimu

co vám nabídneme

  • mzdu od 26 000 Kč/měs. + příplatky za práci o víkendu
  • pokud nastoupíte do 20.12.2020 nástupní bonus ve výši 6.000
  • příplatky za práci ve svátek (zvýšené nad rámec zákona)
  • 13. mzdu vyplácenou ve dvou částech (polovina v květnu a polovina v listopadu)
  • příplatek na zdraví ve výši 1500 Kč
  • příplatek na dopravu ve výši 0 - 1500 Kč
  • dotované závodní stravování
  • bezplatné firemní vzdělávání
  • 25 dní dovolené
  • pracovní oděv i obuv
  • po roce pracovního poměru příspěvek na penzijní připojištění
  • Cafeterie (odměny za proaktivní přístup)
  • slevové kupony do vybraných obchodů a zařízení
  • masáže zdarma
  • preventivní lékařskou péči
  • firemní akce
  • možnost využití příspěvku na hlídání dětí
  • MHD na všechny směny

co od vás očekáváme

  • SOU/SOŠ/SŠ technického směru se zaměřením na elektrotechniku nebo elektroniku
  • praxe na obdobné pozici vítán
  • uživatelská znalost MS Office
  • základní znalost AJ výhodou
  • technické myšlení, pečlivost, samostatnost, ochota učit se

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat sona.vancova@randstad.cz.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.