servisní inženýr - vývoj testovacího zařízení, hranice

kontakt
aneta nováková - 778463514, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
hranice, olomoucký kraj
obor
Elektrotechnika a energetika
referenční číslo
/117/05/2019/AN - t-1056

popis pracovní pozice

Do nezávislé nadnárodní společnosti, která se zabývá vývojem spalovacích motorů a testovacích zařízení pro ně hledáme pár nových kolegů, kteří mají zkušenosti s motorem poháněnými zařízeními nebo alespoň elektrotechnické vzdělání.

  • nejdříve je třeba zprovoznit zkušební zařízení v závodě firmy
  • "zařízením" jsou myšleny jednotky k testování spalovacích motorů
  • první rok po nástupu jste pouze ve výrobě a nevyjíždíte - zaučování
  • s kolegy jednotky testujete a kontrolujete
  • u zákazníka se to pak sestavuje, zprovozňuje a školí se obsluha
  • dále bude potřeba někdy stroje opravit, provést údržbu
  • nabízíme možnost podílet se na dalším vývoji našich produktů
  • spolupráce s ostatními týmy v rámci skupiny

  • práci v nadnárodní společnosti, kterou nerozhodí žádná krize
  • budete pracovat v mezinárodních týmech a podílet se na vývoji
  • možnost vyjet do zahraničí
  • 25 dní dovolené
  • závodní jídelna - 4 druhy jídla na výběr nebo stravenky
  • jazykové kurzy angličtiny - týdně 1,5 hodiny
  • příspěvek na dopravu už od 3 km
  • flexipasy a penzijní připojištění
  • firemní akce
  • dárkové šeky

co od vás očekáváme

  • elektrotechnické vzdělání s platnou vyhláškou 50/1978 Sb.
  • pokud jste absolvent tak §5 stačí, ideál je pro nás §6
  • musíte se vyznat v elektro a technické dokumentaci
  • angličtina - umět se představit, rozumět, umět odepsat na email
  • k výjezdům je mluvená angličtina nutností
  • případné služební cesty jsou v délce 2 až 6 týdnů
  • výhodou je zkušenost s elektrickými pohony a elektronickými měřícími systémy
  • chcete se neustále odborně vzdělávat

jak se přihlásit

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám Vaše CV ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: aneta.novakova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 463 514

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.