servisní/výrobní technik, praha

kontakt
petra procházková - 770112252, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Elektrotechnika a energetika
referenční číslo
/31/11/2018/PP - t-614
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

  • Výroba a servis systémů řízení a monitorování dopravy
  • Spolupráce na technickém řešení zákaznických požadavků a projektů
  • Montáže a nastavování a uvádění výrobků do provozu u zákazníků
  • Provádění záručních a mimozáručních oprav u zákazníků
  • Volba postupu práce, potřebných nástrojů, pomůcek a náhradních dílů pro provádění montáže, demontáže a zařízení
  • Používání měřicí a zkušební techniky
  • Diagnostikování závad technických zařízení

Co Vám nabídneme

  • Motivující mzda
  • Zaměstnanecké výhody - stravenky, odměny a mnoho dalších výhod
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Zajímavou a perspektivní práci
  • Nástup možný IHNED

Co od vás očekáváme

  • Elektrotechnické vzdělání podmínkou (SOU/SŠ)
  • Znalosti elektrotechniky (slaboproud) a elektroniky
  • Schopnost diagnostiky a oprav elektronických zařízení
  • Odborná způsobilost podle vyhlášky č. 50/1978 Sb. výhodou
  • Schopnost samostatné orientace ve schématech zařízení
  • Znalost užití elektrotechnických měřidel, pájení DPS
  • Spolehlivý a zodpovědný přístup k práci
  • Manuální a řemeslnou zručnost
  • Schopnost pracovat v týmu.
  • Řidičský průkaz sk.B. – aktivní řidič (ochotu cestovat (ČR)
  • Trestní bezúhonnost

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.