shift product engineer, brno

kontakt
adam prokopec - 778463508, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/115/09/2019/AP - t-1448

popis pracovní pozice

Líbí se ti představa, že za tvojí prací je vidět výsledek, na který si můžeš třeba i šáhnout? Nebojíš se pohybovat ve výrobě kde budeš hledat chyby a pomáhat lidem které potkáš?

Pojď se zapojit do nového projektu kde budeš mít velkou míru seberealizace a profesního růstu.

tvou prací bude

  • Pomáhat při zavádění nových produktů do výroby
  • Kontrolovat nástroje a vybavení ve výrobě
  • Kalibrovat nástroje
  • Podporovat tým při vytváření pracovních instrukcí

co vám nabídneme

  • Půlroční, roční bonusy
  • Příplatky za práci přesčas nad rámec Zákoníku práce
  • Firemní jídelnu a stravenky
  • Možnost čerpání benefitů díky systému cafeteria
  • Kurzy angličtiny a odborná školení s možností certifikace
  • Zlepšíte si Vaši úroveň angličtiny
  • Naučíme Vás pracovat se systémem SAP

co od vás očekáváme

  • Máte minimálně SŠ, nejlépe se zaměřením technického směru
  • Nedělá Vám problém písemná komunikace v AJ, alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • Práce na 12ti hodinové směny 6.15-18.15 (NE, PO, ÚT či ST, ČT, PÁ + 1 pracovní sobota v měsíci)
  • Základní orientace v MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
  • Praxe není nutná, vše potřebné Vás rádi naučíme

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.