skladníci pozor - super mzda 32.000, praha

kontakt
petra arnholdová - 778705044, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
/19/05/2018/PA - 289
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Popis pozice

Máme pro Tebe skvělou nabídku!

·        Umíš řídit VZV?

·        Manuální práce Ti není cizí?

·        Chceš se dočkat motivačního ohodnocení na výplatní pásce?

Budeš vykládat a nakládat zásilky, kontrolovat stav a počty nákladových kusů. Budeš kompletovat kartony na palety. Budeš balit palety na ovinovacím stroji. Budeš evidovat poškozené zásilky a hlavně … budeš ve skvělém kolektivu!!!

Nabízíme

K Tvé spokojenosti Ti nabídneme práci na HPP v lokalitě Jirny. Za dobře odvedenou práci od nás dostaneš kvartálně bonus. Měsíčně ti budeme přispívat na stravné. Čím déle u nás budeš, tím víc Ti bude narůstat dovolená. Jako BONUS náborový příspěvěk 12.000 Kč (vyplácení měsíčně po 2.000 Kč). Mzda tedy 30.700 Kč.

Profil ideálního kandidáta

Důležité jsou pro nás zkušenosti s řízením VZV a ochota pracovat v dvousměnném provozu. Když budeš pracovitý, spolehlivý a zodpovědný budeš u nás nadmíru spokojený.