skladník - noční (po-pá) 20 000 - 24 000 kč, brno

kontakt
pavlína kolouchová - 770193349, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
/148/09/2019/PK - t-1511

popis pracovní pozice

Chceš práci v moderním, inovativním prostředí? Do haly v Modřicích hledáme skladníky na noční směny (po-pá)

Co bude náplní Tvé práce?

  • chystání a naskladňování materiálu pro výrobní linku (kompletace drobné elektroniky)
  • řízení paleťáku a VZV
  • vedení evidence v systému SAP
  • komunikace s operátory a kolegy napříč výrobními sekcemi

co vám nabídneme

  • mzdu 20 000 - 24 000 Kč
  • osobní přístup
  •  práci v klimatizované hale
  •  kariérní růst
  •  5 týdnů dovolené
  •  stravenky v hodnotě 80 Kč
  •  nadstandardní příplatky za přesčasy (43%)
  •  firemní, rodinné akce

co od vás očekáváme

  • výuční list nebo maturitu
  • VZV průkaz
  •  základy práce na PC
  •  ochotu učit se novým věcem
  •  samostatnost
  •  pozitivní přístup
  •  čistý trestní rejstřík

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.