skladník s vzv/ retrak, dobřenice

kontakt
veronika dostálková - 770 139 075, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
dobřenice, královéhradecký kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
/87/03/2020/VD - t-2016

popis pracovní pozice

Právě teď přijímáme spolehlivého a pracovitého skladníka/ skladnici na HPP na dlouhodobou spolupráci poblíž Hradce Králové. Pokud máte zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku/ retraku a nevadí Vám směnný provoz, tak hledáme právě Vás! :)

co vám nabídneme

• základní hrubou mzdu 21 000,--

• variabilní složku až 3 420,--

• příplatky za práci o víkendu 20%

• příplatky za práci přesčas 25%

• příspěvek na dopravu

co od vás očekáváme

• zkušenost s řízením VZV/ retraku

• ochotu pracovat ve směnném provozu (ranní 6-14h, odpolední 14-22h)

• samostatnost a spolehlivost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.