skladník šenov u n.jičína vzv i bez 21500-25000, nový jičín

kontakt
jana warmusová - 773788664, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
nový jičín, moravskoslezský kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
/138/02/2021/JW - t-3070

popis pracovní pozice

Pro logistickou společnost přijmeme skladníky pouze na denní směnu (během týdne se střídá krátká a dlouhá směna, pouze přes den).

  • vyskladňování & naskladňování
  • ruční manipulace se zakázkami
  • balení
  • obsluha ručního scanneru

co vám nabídneme

  • mzda 21 500 Kč s nárůstem po zapracování až 25 000
  • bonusy až do výše 3 000 Kč/měsíčně
  • příplatky dle zákoníku práce
  • stravenky v hodnotě 80 Kč.
  • HPP

co od vás očekáváme

Nejdůležitější je pro nás přístup k práci (spolehlivost, zodpovědnost), vše ostatní Vás rádi naučíme. Práce je fyzicky náročnější - vhodná primárně pro muže.

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu Vaši odpověď, budu Vás informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.