skladník šenov u n.jičína vzv i bez 22500-25500, nový jičín

kontakt
jana warmusová - 773788664, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
nový jičín, moravskoslezský kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
/138/02/2021/JW - t-3070

popis pracovní pozice

Pro logistickou společnost přijmeme skladníky pouze na denní směnu (během týdne se střídá krátká a dlouhá směna, pouze přes den).

  • vyskladňování & naskladňování
  • ruční manipulace se zakázkami
  • balení
  • obsluha ručního scanneru

co vám nabídneme

  • mzda 22 500 Kč s nárůstem po zapracování až 23 500
  • bonusy až do výše 3 000 Kč/měsíčně
  • příplatky dle zákoníku práce
  • stravenkový paušál 55 Kč za odpracovanou směnu
  • HPP

co od vás očekáváme

Nejdůležitější je pro nás přístup k práci (spolehlivost, zodpovědnost), vše ostatní Vás rádi naučíme. Práce je fyzicky náročnější.

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu Vaši odpověď, budu Vás informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.