skladník/ skladnice s vzv, až 27 320 kč/ měsíc, dobřenice

kontakt
veronika dostálková - 770 139 075, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
dobřenice, královéhradecký kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
/87/03/2020/VD - t-2016

popis pracovní pozice

Do logistické společnosti přijmeme spolehlivého a pracovitého skladníka/ skladnici na HPP poblíž Hradce Králové. Pokud máte zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku/ retraku a nevadí Vám směnný provoz, tak o sobě dejte vědět!

Budete mít na starosti:

• vyskladňování a naskladňování zboží

• balení zboží

• používání čtečky a manipulačních prostředků

co vám nabídneme

• základní hrubou mzdu 24 000,--

• variabilní složku až 3 320,--

• příplatky za práci o víkendu 20%

• příplatky za práci přesčas 25%

• příspěvek na dopravu

co od vás očekáváme

• zkušenost s řízením VZV/ retraku

• ochotu pracovat ve třísměnném provozu

• možnost vlastní dopravy na pracoviště

• samostatnost a spolehlivost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.