skladník / skladnice s vzv, mýto

kontakt
renáta marešová - 602217171, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
mýto, plzeňský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/86/04/2018/RM - t-1078
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Skladník/ Skladnice s VZV

Hledáš práci, která tě bude bavit? Nabízíme ti práci ve skladu.

Místo výkonu : Praha – západ a berounsko.

Pracovní náplň :

-       Přijímat, naskladňovat a vyskladňovat zboží

-       Manipulovat ze zbožím a kompletovat zakázky

-       Používat čtečky a manipulační prostředky ( VZV)

co vám nabídneme

-       Nadstandardní mzdu + příplatky

-       Dvousměnný režim

-       Moderní sklady

co od vás očekáváme

Jsi dochvilný, zodpovědný, pečlivý a schopný pracovat v týmu? Máš zkušenosti s VZV? Pak hledáme právě tebe!!!!!

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.