skladník ve směnném provoze dpč, lovosice

kontakt
karolína hanušová - 778 435 066, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
lovosice, ústecký kraj
obor
Výroba a průmysl
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/40/08/2018/RV - t-539
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Pro našeho významného klienta společnost Mondeléz ČR Biscuit Production s.r.o, patřící mezi největší světové výrobce čokolády, sušenek, žvýkaček a bonbonů, nyní hledáme kolegu na pozici Operátor skladu!

Náplň práce

- zásobování výrobních linek

- manipulace s obaly

- práce se čtecím zařízením

- základní obsluha PC- řízení VZV

Co Vám nabídneme

105 Kč/hod. + bonus 20%

Příplatek za práci v odpolední směně: 7,80 Kč/hod

Příplatek za práci v noci: 17,60 Kč/hod

Příplatek za práci v nepřetržitém provozu: 9,90Kč/hod

Dotované závodní stravování

Nárok na výrobky za zlomovou cenu

Co od vás očekáváme

Hledáme schopného, fyzicky a technicky zdatného člověka:

- základní znalost práce na PC

- průkaz na VZV tř. W1

 (pokud není aktivní, pomůžeme vyřídit)

- spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost

- práce ve směnném režimu

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.