skladník - vyberte si čas brigády (ranní/odpolední/noční), hradec králové

kontakt
kateřina jůzová - 770173964, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
hradec králové, královéhradecký kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/33/04/2020/KJ - t-2063

popis pracovní pozice

Hledáme spolehlivé brigádníky na vykládku balíků v Hradci Králové - Březhradu. Pracovat můžete ráno, odpoledne nebo v noci - záleží na tom, co vyhovuje právě Vám!

Brigádu nabízíme ve dnech pondělí - pátek.

co vám nabídneme

  • 120 - 132 Kč/hod
  • dlouhodobou spolupráci na dohodu o pracovní činnosti
  • plán směn dle Vašeho času (směny si plánujete na týdenní bázi)

co od vás očekáváme

  • spolehlivost a dochvilnost
  • ochotu pracovat v čase od 5:00 - 8:30 a/nebo 6:00 - 10:00 a/nebo 15:00 - 20:00 a/nebo 22:00 - 6:00 (směny je možné kombinovat)
  • fyzickou zdatnost (jedná se o manipulaci s balíky)

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu Vaši odpověď, budu Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.