skladník, modřice

kontakt
lea čočovská - 771128136, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
modřice, jihomoravský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/94/01/2021/LČ - t-2902

popis pracovní pozice

Pro úspěšnou společnost působící v oblasti výroby robotických zařízení a motorů hledáme nové posily do týmu na pozici skladník na ranní směnu!

Chcete pracovat pro stabilního a férového zaměstnavatele? Chcete být součástí menšího, příjemného týmu? Pak čtěte dál a neváhejte nám zaslat svůj životopis!

Jedná se o dlouhodobou práci na hlavní pracovní úvazek s možností nástupu ihned. NÁSTUP PŘÍMO DO KMENE SPOLEČNOSTI

- mzdu dle Vašich zkušeností od 23000Kč ve fixu + variabilní složky mzdy

- práci v čistém a nehlučném prostředí

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na penzijní připojištění

- nadstandardní příplatky za odpolední a noční směny

- příspěvek na benefitní kartu na volnočasové aktivity

- dotovaný mobilní tarif s možností navázat další čísla

- jazykové kurzy AJ/NJ

- dotované obědy (od 26 Kč/oběd)

- drogerie - krémy na ruce, prací prostředky, mýdla

- možnost zvyšování kvalifikace - elektro nebo CNC kurzy

- svozová doprava z centra Brna, parkoviště před budovou

co od vás očekáváme

- jste fyzicky zdatní

- máte zkušenosti s obsluhou VZV

- zvládáte základy angličtiny a nebojíte se komunikovat - emailová a telefonická komunikace s dodavateli na denní bázi

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.