skladový operátor 23 000 - 26 000 kč/měsíc, brno

kontakt
jiří konečný - 777 494 674, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
/100/07/2019/JK - t-1306

popis pracovní pozice

Hledáte v práci změnu, lepší peníze nebo lepší pracovní prostředí? Máme pro vás skvělou pracovní příležitost v Brně, ve velké stabilní společnosti s dobrou pověstí a výbornou dostupností MHD. Hledáme nové kolegy na pozici skladového operátora. Tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět!

- naskladnění, kontrola a evidence přijímaného zboží dle interních směrnic

- doplňování materiálu na skladová místa, výdej materiálu do zakázek

- odepisování a převody vydaného materiálu na sklady

- aktivní účast při inventurách - průběžných, ročních

- obsluha VZV

- práce ve dvousměnném provozu

co vám nabídneme

- základní mzda: 20 900 Kč

- navýšení mzdy po zaškolení

- příspěvek na dopravu (500 - 1500 Kč dle vzdálenosti)

- 5 týdnů dovolené

- dotované stravování v závodní jídelně, minimálně 2/3 placené zaměstnavatelem

- příplatky za odpolední, noční a víkendové směny (nad rámec zákoníku práce)

- nadstandardní příplatky za práci přesčas (nad rámec zákoníku práce)

co od vás očekáváme

- spolehlivost, pečlivost

- zkušenosti ze skladu a s obsluhou SAP - velkou výhodou

- zkušenosti s obsluhou VZV - není podmínkou

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.