skladový operátor, libčice nad vltavou

kontakt
petra procházková - 770112252, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
libčice nad vltavou, středočeský kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
/23/01/2019/PP - t-665
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Společnost EPOLI vyrábí a prodává polyetylénové pěny, stavební izolace a mnoho dalších produktů. Společnost se nachází v krásné a klidné lokalitě v Libčicích nad Vltavou. Chceme posílit náš stabilní tým, a proto hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Pracovníka výroby. Dostanete se k nám z centra Prahy do 30 min.

Popis pracovní náplně:

-         Příprava nakládky zboží a zařízení

-         Jednoduchá manipulace s výrobními stroji dle pracovních instrukcí

-         Kontrola kvality hotových výrobků

-         Balení a značení výrobků etiketami a jejich následné uskladnění

-         Udržovat stroje a pracoviště v čistotě

-         Plnění úkolů stanovených nadřízeným pracovníkem

-         Měření zadaných parametrů výrobků

Co Vám nabídneme

-         Kvalitní zaškolení přímo na pracovišti

-         Práci na hlavní pracovní poměr v 1-směnném provozu (08:00-16:30)

-         Stabilní pracovní místo

-         Moderní a čisté pracoviště s přátelským kolektivem

-         20 dní dovolené

-         Nástupní fixní mzda 21 000Kč/měsíc

-         Po zapracování při kvalitním pracovním výkonu možnost postupu na vyšší pozice s odpovídajícím růstem mzdy

-         Prémie po zkušební době 7% hrubé měsíční mzdy

-         Odměna za pracovní pohotovost: 15 % z průměrného výdělku

Co od vás očekáváme

-         Schopnost pracovat v týmu

-         Hledáme flexibilního, komunikativního a spolehlivého uchazeče s pozitivním přístupem

-         Praxe na obdobné pozici je výhodou

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.