specialista automatizace - průmysl 4.0, ostrava

kontakt
aneta nováková - 778463514, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ostrava, moravskoslezský kraj
obor
Technika a vývoj
referenční číslo
/49/12/2019/AN - t-1703

popis pracovní pozice

Pro našeho významného klienta s mezinárodní působností a více než 50-ti letou tradicí v oblasti automobilového průmyslu hledáme šikovného člena do týmu, který bude mít na starost automatizaci výroby. Máte platnou vyhlášku 50 §6 a vztah k programování? Automatizace a roboti jsou pro Vás žhavé téma? Pak chceme vidět právě Vás!

  • automatizace výroby
  • podílení se na budoucnosti průmyslu 4.0
  • oprava a nastavování SW robotů
  • spolupráce s dodavateli strojů při projektování a instalaci
  • spolupráce s údržbou při odstraňování poruch ve výrobě

co vám nabídneme

  • zaučení v oblasti automatizace, která je naší budoucností
  • možnost se vzdělávat v oboru, poznat výrobní techniku a růst s firmou
  • stanete se součástí týmu, který Vás podpoří a předá Vám své cenné zkušenosti
  • měsíční prémie 9%
  • příspěvek na dojíždění až 2000 CZK
  • dovolená 25 dní
  • nadstandardní příplatky za víkendové přesčasy (50%)
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění až 1000 CZK
  • a mnoho dalších benefitů

co od vás očekáváme

  • SOU/SŠ vzdělání se zaměření elektro
  • platná vyhláška 50 - ideálně §6
  • zájem o automatizaci a roboty - vše potřebné Vás naučíme
  • orientaci v technické dokumentaci
  • pozitivní vztah k programování
  • ochotu pracovat na směny (dva volné víkendy v měsíci)

jak se přihlásit

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám svoje CV ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: aneta.novakova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 463 514

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.