specialista - hypoteční úvěry, praha

kontakt
aneta pleskotová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Bankovnictví a finanční služby
referenční číslo
8781
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Máte zkušenosti v oblasti hypotečních úvěrů? Zvládáte řešit složitější situace a umíte si nastavit priority? Láká Vás prostředí prestižní společnosti a rádi byste vedli menší tým? Pak právě pro Vás máme zajímavou pracovní nabídku!

Co bude náplní Vaší práce?

•       Zpracování klientských požadavků

Vedení týmu o 10 členech a s tím spojené aktivity

Spolupráce s ostatními odděleními napříč společností

Participace na projektech

Spolupráce na testování SW (v případě změn)

Zavedení změn (legislativa, metodika) a s tím spojené proškolení týmu

Co od Vás očekáváme?

Minimálně SŠ vzdělání – ideálně ekonomického směru

Zkušenosti v oblasti hypotečních úvěrů

Znalost AJ (pouze výhodou)

Otevřenost a proaktivitu

Chuť rozvíjet a motivovat tým

Co Vám nabízíme?

Zajímavou a různorodou práci

Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, 4 sick days, příspěvky na penzijní a

        životní pojištění, sportovní/relaxační aktivity, slevy na produkty společnosti a

        jiné)

Možnost seberealizace a dalšího osobního růstu

Zázemí silné a stabilní společnosti

Zaujala Vás tato pozice?

Pokud ano, neváhejte zaslat Váš životopis!