specialista logistických projektů, libáň u jičína

kontakt
filip hofírek, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
libáň u jičína, královéhradecký kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
8877
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Španělská nadnárodní společnost, která je čelním představitelem v designu, vývoji, logistice a výrobě interierových dílů pro automobilový průmysl hledá nového kolegu na pozici Vedoucí výrobního týmu. Máte zkušenosti s vedením týmu v automotive? Neváhejte se ozvat a zaslat nám svůj životopis, rádi Vás uvítáme!

Nabízíme:

Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu
Zajímavé finanční ohodnocení + zaměstnanecké benefity (13., 14. plat, vzdělávání, závodní stravování, masáže, slevy atd.)
5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba
Příjemné pracovní prostředí

Náplň práce:

Člen projektového týmu pro předsériovou fázi zodpovědný za oblast logistiky

Koordinace aktivit týmu logistiky

  • Nastavení systémů pro nové materiály a výrobky
  • Vývoj obalů (dodavatelské, interní, zákaznické)
  • Nastavení logistických toků v závodě

Plánování výroby

Komunikace se zákazníkem

  • Řízení priorit výroby dle potřeb zákazníka
  • Nastavení procesů komunikace a plánování

Spolupráce se členy projektového týmu pro jiné oblasti

  • Příprava prostorového rozvržení výroby s ohledem na zásobování

Požadujeme:

ÚSO vzdělání
Zkušenosti v automotive v oblasti výroby plastů výhodou
Znalost komunikativní AJ podmínkou
Výborná znalost práce na PC (MS Office), znalost SAP výhodou
ŘP skupiny B
Schopnost a ochota učit se novým věcem