specialista logistiky a nákupu, plazy

kontakt
venesa fichtnerová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
plazy, středočeský kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
8672
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Co Vás čeká?

             Porovnávání nabídek, vyjednávací ohledně cen a výběr dodavatelů

             Udržování vztahů s dodavateli

             Budete mít na starosti i včasné dodávky materiálů

             Sledování cen i vyhledávání nových dodavatelů

             Zodpovědnost za včasné dodávky materiálu a hotových výrobků

Co byste měl/a mít

             Předchozí zkušenosti na obdobné pozici

             Komunikativní znalost anglického jazyka

             Zkušenosti se systémem SAP (modul MM, SD)

             Znalost prostředí MS Office

Nabízíme

             Flexibilní pracovní doba

             Roční bonus/prémie

             Karta Benefit Plus - cafeteria

             Mobilní telefon i k soukromým účelům

             Vzdělávací kurzy a školení

             Stravenky