specialista logistiky, brno

kontakt
adam prokopec - 778463508, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
/60/02/2020/AP - t-1877

popis pracovní pozice

Baví tě organizovat a řídit? Umíš z chaosu udělat pořádek? Chceš mít samostatnost a nebojíš se vzít za práci? Tak jestli jsou toto aspekty které hledáš, neváhej se nám ozvat.

Co bude náplní Vašeho dne?

  • Zajišťování sledování a včasného dodání importních a exportních zásilek dle požadavků
  • Sledování pohybu zásilek
  • Příjem materiálu do systému
  • Zajištění hladkého průběhu clení a zpráva souboru pro kontrolu jednotných celních dokladů (JSD)
  • Vnitřní reportování
  • Spravování reklamací, odpisů a likvidací materiálu

co vám nabídneme

  • Malý tým kolegů a přátelskou atmosféru
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Půlroční, roční bonusy
  • Týden volna navíc
  • Stabilní práci, kde se každý den člověk učí
  • Příplatky za práci přesčas nad rámec Zákoníku práce
  • Firemní jídelnu a stravenky
  • Možnost čerpání benefitů díky systému cafeteria
  • Kurzy angličtiny a odborná školení s možností certifikace
  • Multisport kartu
  • Parkování zdarma v areálu firmy

co od vás očekáváme

  • Máte minimálně SŠ
  • Orientujete se v procesech logistiky (import a export)
  • Rádi se učíte novým věcem
  • Nedělá Vám problém komunikace v AJ - i písemně
  • Umíte pracovat s MS office, výhodou je i SAP
  • Jste pečlivá/ý a zvládáte dodržovat stanovené postupy

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.