specialista managementu kvality a bozp s aj, letohrad

kontakt
kateřina šťastná - 602679854, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
letohrad, pardubický kraj
obor
Kvalita a kontrola jakosti
referenční číslo
/23/11/2018/KŠ - t-604
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Náš klient je komplexním dodavatelem produktů a služeb v oblasti jištění elektrických obvodů a zařízení nízkého napětí.

Rádi byste pracovali ve společnosti, pro kterou je oblast QMS a EHS v současné době jedním z nejdůležitějších témat? Pak hledáme právě Vás.

Do našeho týmu Systému managementu kvality hledáme šikovného kolegu na pozici: Specialista managementu kvality a BOZP

Vaše hlavní zodpovědnost:

·      starost o oblast legislativy z pohledu systému managementu kvality (QMS)

·      spolupráce na rozvoji a údržbě systému BOZP

·      tvorba a následné vyhodnocování interních auditů

Co Vám nabídneme

  • zajímavý plat + každoroční navýšení mzdy
  • 25 dnů dovolené a den volna navíc na sportovní hry
  • příspěvek na stravování (cena obědů 16 Kč)
  • finanční příspěvky na sport, volný čas, zdraví, kulturu atd. 6 000 Kč/rok
  • roční bonus
  • příspěvky na penzijní nebo životní pojištění 3 % ze mzdy
  • možnost ubytování ve firemní ubytovně
  • lokalita: Letohrad

Co od vás očekáváme

  • SŠ s maturitou
  • praxi v oboru managementu kvality, praxi v oboru BOZP výhodou
  • znalost AJ slovem i písmem
  • znalost práce na PC - Microsoft Office (Excel, Word)
  • samostatnost, organizační předpoklady, komunikační a tvůrčí schopnosti, zájem se dále vzdělávat

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.