specialista marketingu, hustopeče

kontakt
jakub nováček - 778463512, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
hustopeče, jihomoravský kraj
obor
Marketing
referenční číslo
/104/10/2020/JN - t-2600

popis pracovní pozice

Hledáte práci, kde byste uplatnil/a svoji vášeň pro marketing? Máte už nějaké zkušenosti a chtěl/a byste dále rozvíjet své marketingové znalosti a dovednosti? Nebojíte se převzít zodpovědnost za celý chod marketingu v prosperující společnosti a pozvednout ho o úroveň výš? Pak určitě neváhejte a zareagujte nám na tuto nabídku.

co vás čeká?

  • PPC kampaně
  • copywriting
  • správa webovek, psaní článků a jiných příspěvků
  • webová analytika
  • tvorba grafiky
  • komunikace s rádii, tiskem

co vám nabídneme

  • fajn kolektiv
  • flexibilitu
  • stabilní pracovní místo
  • odborné vzdělávání
  • mobil, notebook
  • parkovací kartu

co od vás očekáváme

  • předchozí praxi v oblasti marketingu
  • zkušenosti s Google Analytics, Google Ads, Sklik
  • znalost WordPress, Divi a grafických editorů
  • řidičák
  • angličtinu (min. B1)

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.