specialista nákupu, plzeň

kontakt
barbora fuchsová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
plzeň, plzeňský kraj
obor
Nákup
referenční číslo
8290
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Společnost řadící se mezi nejvýznamnější v oblasti alko i nealko nápojů v Plzni nyní hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Specialista nákupu. Kromě silného jména firmy za Vámi vždy bude stát tým kolegů, kteří Vás vždy podrží.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • velmi pěkný nástupní plat, který se pravidelně navyšuje (+13. plat)
  • široký výběr benefitů, včetně produktů společnosti
  • propracovaný proces kariérního rozvoje
  • dobrý systém zaškolení (nenecháme Vás v tom samotné)
  • fajn kolektiv (zakládáme si na rodinné atmosféře, chceme kolegy, kteří s námi budou chtít budovat značku)
  • samostatnou a zodpovědnou práci, kde můžete realizovat své nápady

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • kooperace v rámci regionálního nákupu (vytváření a realizace nových strategií)
  • komunikace s dodavateli, získávání nových (s tím se pojí organizace výběrových řízení)
  • zodpovědnost za uzavírání smluv s dodavateli
  • spolupráce na různých úrovních společnosti

Profil vhodného kandidáta?

  • SŠ/VŠ
  • alespoň 2 roky zkušeností v nákupu
  • zkušenost s technickým nákupem pro nás bude velikou výhodou
  • dobrý rozhled v nákupu a smluvní problematice
  • komunikativnost, samostatnost
  • MS Office na dobré úrovni, pokud k tomu přidáte i znalost systému SAP bude to skvělé!
  • komunikativní angličtinu (nehledáme rodilého mluvčího)
  • řidičský průkaz sk. B

Je to pro Vás výzva? Napište nám a pobavíme se o Vašich představách. Životopis zasílejte na: barbora.fuchsova@randstad.cz