specialista systémů řídících plc, ústí nad labem

kontakt
michaela zeisková - 770173938, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ústí nad labem, ústecký kraj
obor
Chemický průmysl
referenční číslo
/20/07/2020/MZ - t-2248

popis pracovní pozice

Pro významnou českou společnost hledáme posilu do rozrůstajícího se týmu. Pokud Vás lákají PLC systémy a máte platnou vyhlášku č. 50 §6? Dejte nám o sobě vědět!

co budete dělat

  • údržba řídících systémů PLC
  • drobné programování SW
  • úzká spolupráce s dalšími odděleními
  • vedení technické dokumentace a pasportů, reporting

co vám nabídneme

  • práce ve stabilní společnosti
  • 25 dní dovolené, zvýhodněné stravování
  • příspěvky na penzijní připojištění a další
  • výborná dostupnost

co od vás očekáváme

  • min. SŠ technického směru
  • znalost PLC systému a programování
  • platná vyhláška č. 50 §6
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.