specialista vymáhání pohledávek, praha 8 - karlín

kontakt
lenka jandová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha 8 - karlín
obor
Bankovnictví a finanční služby
referenční číslo
8687
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Specialista vymáhání pohledávek

Jste zkušený specialista vymáhání pohledávek/ account receivable/ debitor specialist  a chcete svůj potenciál dále rozvíjet  v nadnárodní společnosti, jejíž úspěchy se historicky tradují již téměř 100 let? Specialisté v pojištění a vymáhání pohledávek přivítají dalšího zkušeného kolegu do svého mezinárodního týmu v Praze 8.

Co získáte:

  • 13. a 14. plat
  • Roční odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Home office
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky

Jakými znalostmi či dovednostmi byste měl/a disponovat:

  • Máte zkušenost s vymáháním pohledávek, pozici account reveivable či debitor specialist už jste alespoň chvíli zastávali
  • Domluvíte se bez problémů anglicky (úroveň odpovídající B2 levelu)

Co bude Vaší náplní práce:

  • Komunikace s dlužníky a věřiteli
  • Sjednávání mimosoudních dohod
  • Příprava žalob a návrhů na nařízení exekuce
  • Vedení příslušné dokumentace
  • S vymáháním pohledávek už ale zkušenosti máte, ani tady se nic nemění, a proto Vás nic nepřekvapí :)

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na lenka.jandova@randstad.cz. Ráda se s Vámi spojím.