specialista zákaznického servisu, praha

kontakt
martina knoblochová - 771128137, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Zákaznický servis
referenční číslo
/162/05/2021/MK - t-3490

popis pracovní pozice

Baví tě komunikace se zákazníky a rád jim pomůžeš, poradíš s tím, co potřebují? Pak tě práce u nás bude bavit. Do menšího přátelského týmu hledáme dalšího člena týmu zákaznické podpory (m/ž)

Co bude tvoje práce?

  • telefonická a emailová komunikace s klienty - pouze firemní zákazníci
  • vyřizování dotazů ohledně našich produktů a služeb
  • pomoc s registrací palivových karet do mýtných systémů
  • řešení reklamací, dotazy k platbám, fakturám
  • pouze podpora klientů, žádný prodej!
  • práce v interním systému + administrativa

co vám nabídneme

  • fixní mzda
  • kafeterie - máte na výběr - stravenky, mutlisportka nebo příspěvek na penzijní / životní pojištění
  • týden dovolené navíc
  • 3 sick days
  • jazykové kurzy
  • možnost home office
  • flexibilní pracovní doba
  • moderní kanceláře, relaxační místnosti (jóga, ping pong, stolní fotbálek, PS4), letní terasa pro oběd i kávu
  • skvělá dostupnost - metro Vyšehrad
  • firemní restaurace
  • čerstvé ovoce na pracovišti
  • tankování pohonných hmot za výhodné ceny
  • pravidelné neformální zaměstnanecké akce, teambuildingové aktivity, vánoční večírek

co od vás očekáváme

  • SŠ vzdělání
  • aspoň rok zkušeností na podobné pozici
  • výborné komunikační schopnosti a prozákaznický přístup
  • spisovnou češtinu
  • znalost MS Office
  • základy AJ

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.