stabilní práce ve výrobě - mzda 26.000 + příplatky, přestanov

kontakt
alena zahrádková - 724753975, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
přestanov, ústecký kraj
obor
Strojírenství
referenční číslo
/15/05/2018/AZ - t-193
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Pro našeho klienta, působícího v oblasti automotive, hledáme nové kolegy do výroby na pozici Operátor ve výrobě!

Jedná se o mladou a dynamickou společnost, která staví nové výrobní linky a tak hledá i nové kolegy do týmu.

Co Vás čeká?

  • montovat výrobky na svěřeném pracovním úseku dle technické dokumentace
  • kontrolovat kvalitu výrobků
  • balení výrobků
  • Váš přímý nadřízený bude předák linky

Co Vám nabídneme

Co očekáváme?

  • chuť pracovat a to i v nepřetržitém provozu / 12-ti hodinové směny, krátký a dlouhý týden - veškeré příplatky za práci o víkendu, o noční jsou samozřejmostí
  • možnost 8h směn - ranní, odpolední, noční
  • manuální zručnost
  • čistý trestní rejstřík
  • práce vhodnější pro ženy

Koho hledáme

Co s námi získáte?

  • pracovní poměr ihned u našeho klienta, nastupujete tedy přímo do kmenového stavu společnosti
  • smlouva na dobu NEURČITOU
  • jistý a stabilní zisk, příspěvek na dojíždění (společnost se nachází asi 15 minut od Ústí nad Labem)
  • stravenky v hodnotě 120,- Kč/směna nebo zvýhodněné závodní stravování
  • možnost kariérního postupu, penzijní pojištění
  • mzda 26.000 + příplatky
  • BONUS ZA DOPORUČENÍ 10.000 Kč

Co Vám ještě nabídneme?

  • nabízíme Vám čistou výrobu, bezprašné prostředí, lidský přístup, přátelské vztahy na pracovišti, nový tým dobrých kolegů
  • pracovní oblečení přímo od Vašeho zaměstnavatele, včetně jeho praní a čištění

Nástup: ihned (nástupní termíny máme až do konce roku!)

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem - Přestanov

Kontakt: Pavlína Vítová - 778 544 338, 477 011 997 - pavlina.vitova@randstad.cz