staff member for hospitality and housekeeping, praha

kontakt
kristina ondráčková - 1, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Administrativa
referenční číslo
/186/01/2020/KO - t-1841

popis pracovní pozice

Hledáte zajímavou práci na částečný úvazek v mezinárodním prostředí se sídlem v Praze? Máte zájem o mezinárodní vztahy a práci s lidmi? Chcete aktivně používat angličtinu a češtinu? Nebojíte se nových výzev? Pak je pro vás pozice Staff Member for hospitality and housekeeping, jako stvořená..

Pracovní zátěž:

  • Podpora šéfkuchaře
  • Prostření stolů - debaras, podávání jídla,..
  • Péče o hosty (u stolu nebo koktejlů / zahradních večírků atd.);
  • Zvaní hostů, aby podepsali knihu návštěv
  • Pomáhejte s úklidem kuchyně

Úklid

  • Každodenní úklidové práce (vakuum, prach, podlahy, okna, leštění nábytku atd.)
  • Praní, suché a žehlení oděvů, ložního prádla a ručníků podle potřeby (včetně drobných oprav / úprav šití)
  • Leštění stříbra a nábytku podle pokynů atd.

co vám nabídneme

  • měsíční plat 15 500 kč
  • 20h / týden - flexibilní
  • 13. plat plný měsíční plat
  • mezinárodní prostředí

co od vás očekáváme

  • Plynulá čeština
  • Alespoň základní ovládání angličtiny
  • Musí aktuálně pobývat a mít platné pracovní povolení v České republice
  • Relevantní zkušenosti s pohostinstvím jsou bonusem
  • Osvědčené čisticí schopnosti
  • Prokázaná schopnost zvládnout více úkolů a účinně stanovit priority
  • Prokázaná flexibilita a motivace
  • Přizpůsobivost a pozitivní přístup k práci jako součást širšího týmu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.