stavbyvedoucí / technik staveb, hlučín

kontakt
aneta muchová - 778463514, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
hlučín, moravskoslezský kraj
obor
Stavebnictví a reality
referenční číslo
/78/10/2020/AM - t-2588

popis pracovní pozice

Pro našeho klienta, který je významným hráčem v oblasti stavebnictví hledáme spolehlivého člena do týmu. Máte stavební vzdělání a pracovní zkušenosti z této oblasti alespoň 2 roky? Jste samostatná jednotka, která si dokáže ukočírovat stavební projekt a spolehlivě ho vést ke zdárnému dokončení? Pak čekáme na Vaše CV.

  • zjištění stavební připravenosti a zaměření
  • zadávání podkladů do výroby
  • koordinace montážních prací a dodržení kvality
  • kontrola rozpočtu realizace zakázky
  • vedení stavebního deníku
  • komunikace se stavbyvedoucím na straně klienta
  • dodržování smluvních podmínek zakázky
  • vylepšování společnosti svými zkušenostmi

co vám nabídneme

  • účast na zajímavých a velkých projektech
  • uplatnění ve stabilní společnosti
  • prémie dle osobního výkonu
  • flexibilní pracovní doba
  • vlastní firemní automobil (po dohodě i k soukromým účelům)
  • mobilní telefon, notebook
  • řádné školení
  • osobní přístup pro změnu a kariérní růst
  • nástup možný ihned

co od vás očekáváme

  • SŠ vzdělání stavebního směru
  • alespoň 2 roky zkušeností v oblasti stavebnictví
  • počítačové dovednosti – MS Office – především Excel
  • zkušenosti se stavebními SW - používáme Kros či RTS
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • zodpovědnost, flexibilita, ochota se dále vzdělávat
  • organizační schopnosti, samostatnost
  • umění jednat s lidmi (zákazníci, dodavatelé)

jak se přihlásit

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám svoje CV ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: aneta.muchova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 463 514

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.