stavební technik, praha

kontakt
klára polášková - 778885709, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Stavebnictví a reality
referenční číslo
/76/06/2021/KP - t-3552

popis pracovní pozice

Pro našeho klienta, stavební společnost, která se zaměřuje na generální dodávku staveb a komplexní development projektů, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Stavebního technika

co budete dělat

  • řízení a realizace dílčích stavebních objektů a procesů
  • kontrola práce subdodavatelů
  • zodpovědnost za dodržování technologických postupů, platných stavebních norem, BOZP, PO a ochrany životního prostředí
  • důsledné vedení stavebního deníku a kontrola stavebních deníků subdodavatelů

co vám nabídneme

  • budete mít možnost podílet se na prestižním projektu
  • podpoříme Vás v profesním růstu a rozvoji odborných znalostí
  • počítáme s Vámi dlouhodobě, dáme Vám smlouvu na dobu neurčitou
  • kromě stravenek a dovolené navíc se budeme i jinak starat o Vaši spokojenost

co od vás očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • praxe výhodou (absolventi vítáni)
  • kolegyni/kolegu, která/ý si rozumí s počítačem a zároveň se vyzná ve stavební legislativě,
  • samostatnou jednotku a týmového hráče v jednom
  • znalost angličtiny se hodí, ale netrváme na ní
  • aktivního řidiče/řidičku, který/á se nebojí cestování za projekty v rámci ČR

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.