store manager - prémiová obuv a kabelky, praha 1

kontakt
lukáš veselý, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha 1, hlavní město praha
obor
Prodej a obchod
referenční číslo
8128
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Hledáte novou výzvu v oblasti prémiového retailu? Skvělá úroveň zákaznického servisu je pro Vás samozřejmostí? Řadíte se k milovníkům kvalitní obuvi? Chcete pracovat ve společnosti, která si Vás bude vážit a ocení Vaše úspěchy?

Pak hledáme právě Vás!

Prémiová značka obuvi, kabelek a doplňků, pro kterou je kvalita na prvním místě, otevírá nový butik. Pro tento obchod hledáme kormidelníka, který se nebude bát udělat vlastní rozhodnutí a vezme na sebe zodpovědnost za zaměstnance a za výsledky. Kandidát by měl mít zkušenost s vedením malého týmu - cca 10 lidí.

Náplň práce:

  • vedení, motivace a nábor týmů prodejců (cca 6 lidí) - vybudujete nejlepší prodejní tým

  • zodpovědnost za výsledky Vámi vedené prodejny, ale cesta jakou k nim dojdete bude na Vás

  • vysoká úroveň obsluhy zákazníka - představení značky, popis materiálu, doplňkový prodej

  • díky neustálým školením o nových produktech budete neustále načerpávat nové informace, které následně budete předávat týmu

Co Vám nabízíme:

  • možnost uplatnit Vaše zkušenosti a vést prodejnu, jako by byla ,,Vaše vlastní’’

  • širokou škálu školení a kurzů dle Vašeho výběru

  • vyberete si uniformu, která Vám bude následně proplacena

  • 4 páry bot dle Vašeho vlastního výběru, abyste denně pociťovali, co prodáváte

  • Stravenky, kartu Multisport

  • Příspěvek na penzijní připojištění

Ideální kandidát:

  • milujete zákaznický servis a komunikaci

  • máte zkušenost s vedením obchodního týmu

  • domluvíte se anglicky na úrovni alespoň B1 - abyste byli schopni emailové komunikace s centrálou a přípravou reportů

  • úsměv na rtu :-)