store manager, prague

kontakt
sabina bedřichová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
prague, hlavní město praha
obor
Prodej a obchod
druh práce
permanent
referenční číslo
9121
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Pro designovou společnost s rodinnou a uvolněnou atmosférou, působící převážně na zahraničním trhu v rámci zakázkové výroby křišťálových a skleněných předmětů, hledáme zkušeného vedoucího prodejny.

Jedná se o společnost založenou v roce 1994 úspěšnou americkou designérkou, která si zamilovala Českou republiku, a z toho důvodu se zde také soustřeďuje veškerá výroba.

Co bude Vaší náplní práce?

-          Odpovědnost za svěřenou prodejnu a její výsledky

-          Odpovědnost za produktová školení

-          Vedení týmu prodejních asistentů

-          Pokročilý zákaznický servis

-          Plánovaní směn

-          Komunikace a reporting retail manažerce

Požadujeme:

-          Zkušenost na pozici zástupce/vedoucího prodejny

-          Zkušenost s plánováním směn

-          Zkušenost se zákaznickým servisem

-          Silnou orientaci na zákazníka

-          Orientaci na výsledek

-          Plynulou znalost AJ

Nabízíme:

-          Příjemné a neformální pracovní prostředí rodinné firmy

-          Možnost seberealizace

-          Prostor pro kreativitu

-          Možnost osobnostního i profesního růstu

-          Zázemí stabilní společnosti

-          Dobré finanční ohodnocení

-          Balíček firemních benefitů

V případě, že Vás nabídka zaujala nebo máte zájem o více informací, mne neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese: sabina.bedrichova@randstad.cz