strojař/truhlář, nástupní mzda 26.000,-/měsíc, střelice u brna, brno

kontakt
sandra sedlářová - 778882087, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/137/11/2019/SS - t-1676

popis pracovní pozice

Pohodový kolektiv mužů hledá k sobě kolegu do Střelic u Brna.

Rádi by jste si našli zaměstnání, které je i Vaším koníčkem?

Takové, kde se můžete rozvíjet a poznat zahraniční sféru?

Firma, kterou provází sportovní duch a kreativita je zde pro Vás!

co vám nabídneme

Mzdové ohodnocení:

  • 26.000,-/měsíc hrubého
  • zákonné příplatky za přesčasy

Směnnost:

  • 2 směnný provoz (6 - 14, 14 - 22)

Silné zázemí

Dobrý kolektiv 75 zaměstnanců

Rozvoj vlastní kreativity

Možnost zkusit netradiční sportovní aktivity

Dobrovolný přivýdělek o víkendech

Pracovní postup

Jídelna, dovoz obědů

co od vás očekáváme

Zkušenosti s prací se dřevem

Velké zkušenosti s broušením a řezáním

Manuální zručnost nutností

Základní rozhled napříč strojírenstvím

V sezóně (cca 2 - 3 měsíce) povinné přesčasy

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.