support project analyst, praha

kontakt
kristina ondráčková - 1, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
IS/IT Vývoj
referenční číslo
/20/09/2019/KO - t-1409

popis pracovní pozice

Máte zkušenosti s regulací Affair projektů nebo jste byli součástí projektového týmu? Mluvíte plynule anglicky? Chtěli byste pracovat pro mezinárodní společnost v kancelářích blízko centra města? Máme pro vás skvělou příležitost!

Denní úkoly:

• Odpovědný za přiřazené projekty - kontrola dat

• Komunikuje s mezinárodním projektovým týmem

• Podporuje administrativní úkoly spojené s projekty a podle potřeby

• Poskytovat pomoc při přípravě a předkládání regulačních dokumentů

• Udržuje regulační sledovací databáze, včetně zadávání údajů, aktualizací a vyhledávání