svářeč co2, libuň

kontakt
ondřej haruda - 770173951, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
libuň, královéhradecký kraj
obor
Strojírenství
referenční číslo
/98/03/2021/OH - t-3175

popis pracovní pozice

Pro úspěšnou moderní společnost, která se zabývá zakázkovou/malosériovou výrobou ochranných systémů zejména pro obráběcí stroje, hledáme šikovného Svářeče (m/ž).

• krátké, precizní svařování - nerez/ocel a lehké kovy (slabý materiál)

• svařování dle výkresové dokumentace (zakázková výroba)

• CO2 TIG/WIG, wolframové jehly

• dvousměnný provoz (ranní/odpolední)

co vám nabídneme

• práci s nejmodernějšími technologiemi, špičkovými stroji

• vlastní svářečský kout na hale 15m²

• špičkové švédské svářečky, kvalitní odsávání, moderní svářečský stůl

• prostředí moderní rodinné a stabilní firmy

• stravování, příspěvek na PP

• odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností

co od vás očekáváme

• platný svářečský průkaz

• dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci

• praxi na obdobné pozici

• zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, samostatnost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.