svářeč-zámečník, česká třebová

kontakt
ivana molková - 778526263, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
česká třebová, pardubický kraj
obor
Řemeslné a manuální práce
referenční číslo
/51/10/2019/IM - t-1518

popis pracovní pozice

Hledáte práci pouze na jednu směnu? Čekáte odpovídající mzdu za nabízené zkušenosti?

Ozvěte se nám,nabízíme perspektivní zaměstnání se zázemím české společnosti s dlouholetou tradicí a silným postavením na trhu.

Čeká Vás:

  • ruční úprava strojních částí
  • seřizování a obsluha strojů a zařízení
  • výroba a opravy dílů lokomotiv
  • sváření dílů lokomotiv dle výkresové dokumentace

co vám nabídneme

  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • odborný a kvalifikační růst
  • mzdu od 25 000 Kč
  • náborový příspěvek
  • 13.mzdu
  • školkovné 500 Kč/měsíc
  • příspěvek na stravování
  • navíc placené volno 6 dnů/rok
  • benefitní kartu

co od vás očekáváme

  • dokončené SOU
  • platné svářečské oprávnění ISO 9606-1, 135 výhodou, sváření silných plechů
  • praxe v oboru výhodou, vhodné i pro šikovné absolventy
  • chuť naučit se nové věci

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.