svářeč, žatec

kontakt
jana patová - 778435077, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
žatec, ústecký kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/11/08/2018/JP - t-629
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Do úspěšné mezinárodní firmy zaměřené na vývoj a výrobu kovových automobilových komponentů na Žatecku hledáme nové kolegy na pozici operátor ve výrobě - svářeč. Jsi šikovný, spolehlivý a nechybí Ti chuť do práce? Pak hledáme právě TEBE!

Náplň práce?

- opravovat drobné nesrovnalosti na vyrobených dílech

- obsluhovat poloautomatického svařovacího robota

- kontrolovat hotové výrobků

Co Vám nabídneme

- fixní mzdu 20.000,- Kč

- osobní hodnocení až 4.000,- Kč už ve zkušební době

- dovednostní bonus 0 – 6.000,- Kč dle zkušeností po zkušební době

- příspěvek na dopravu - 1.000,- Kč

- dotované stravování v naší jídelně ve výši 55%

- příplatky za přesčas 50%

- zákonné příplatky za práci o víkend a v noci 10%

- 20 dní dovolené

Co od vás očekáváme

- ochota pracovat v třísměnném i nepřetržitém provozu ( 8H + 12H směny )

- zkušenost se svařováním - průkaz není podmínkou

- dobrý zdravotní stav

- fyzickou zdatnost

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.