sw test engineer pro zdravotnictví, praha

kontakt
dagmar angerová - 771128138, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
IS/IT Vývoj
referenční číslo
/157/01/2021/DA - t-2946

popis pracovní pozice

Pro našeho klienta, renomovanou vývojářskou společnost, hledáme SW Test Engineera, který bude pracovat pro klienta z oblasti zdravotnictví a testovat chování aplikace, která umožňuje lékařům komunikovat s implantovaným srdečním monitorem pacientů.

co budete dělat

  • testovat (především automatické testování) iOS aplikaci na iPad - využívá se testovací prostředí složené z Windows a MacOs
  • navrhovat testovací scénáře, které plně pokryjí požadavky systému
  • psát a exekuovat automatické testy
  • analyzovat výsledky testů, sumarizovat vše v test reportech
  • hledat chyby v systémech a navrhovat jiná řešení
  • komunikovat s kolegy v rámci týmu a s klientem (v AJ)

  • práci na zajímavých projektech v oblasti zdravotnictví, kde se vyvíjí život zachraňující kardiologické produkty
  • příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • moderní kanceláře v těsné blízkosti metra - k dispozici je relax zóna, kolárna, kavárna
  • 5 týdnů dovolené + 3 sickdays
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování,  penzijní pojištění, multisport karta, jazykové kurzy, bezúročné půjčky, atd.

co od vás očekáváme

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu Vás informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na tel. čísle: +420 771 128 138 nebo na emailové adrese: dagmar.angerova@randstad.cz