team assistant, prah 1 - nové město

kontakt
aneta pleskotová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
prah 1 - nové město
obor
Administrativa
referenční číslo
8874
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Máme pro Vás jedinečnou příležitost stát se součástí světově známé BIG 4! Do našeho skvělého a dynamického týmu hledáme spasitele, který nás podpoří v oblasti administrativy. Pokud hovoříte plynule anglicky a máte zkušenosti z obdobné role, pak hledáme právě Vás!

Jak bude vypadat naše spolupráce

  • Vaší hlavní misí bude především administrativní podpora týmu manažerů
  • Můžete se těšit na rozmanitou práci s klientskými daty (databáze), formátování textu, práce s MS Office
  • Dalším Vaším úkolem bude vedení kalendáře nadřízených, organizace schůzek, pravidelných služebních cest a také příprava fakturace
  • Ani u nás nejsou ad-hoc úkoly výjimkou
  • Čeká na Vás běžná administrativa (vyřizování emailové korespondence, telefonáty a další)
  • Budete v kontaktu s ostatními kolegy a budeme na vás spoléhat při běžné komunikaci napříč společností

Jak si Vás představujeme

  • Dokončené SŠ/VŠ vzdělání je samozřejmostí
  • Rádi komunikujete v angličtině (slovem i písmem)
  • Ovládáte práci s PC – běžná uživatelská úroveň
  • Očekáváme, že oplýváte skvělými organizačními a prezentačními dovednostmi
  • Oceníme přátelského a týmového ducha
  • Umíte si stanovit priority a dodržujete stanovené termíny
  • Máte praxi na obdobné pozici (Team assistant a jiné)

Co ti nabízíme:

  • Můžete se těšit na 6 týdnů dovolené
  • Poskytujeme příspěvek na životní pojištění
  • Získáte jedinečnou příležitost pracovat v renomované společnosti v moderních kancelářích v centru Prahy
  • Stanete se součástí přátelského pracovního kolektivu
  • Zajistíme komplexní zaškolení
  • Nabízíme nadstandardní zaměstnanecké benefity v hodnotě 27.000 Kč ročně, které čerpáte podle osobních preferencí (permanentky do fitness center, vstupenky do kin a divadel, jazykové kurzy, zážitkové aktivity, zdravotní péče, wellness, penzijní připojištění a mnoho dalších)
  • A to nejlepší nakonec! Můžete se těšit na významné týmové aktivity organizované firmou (teambuilding, vánoční večírek, letní párty, sportovní soutěže a další)