team leader kontaktního centra, praha 4

kontakt
lenka douděrová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha 4, hlavní město praha
obor
Zákaznický servis
referenční číslo
9372
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Pro největšího světového výrobce domácích spotřebičů, společnost Electrolux, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Team Leader kontaktního centra

Klíčovou úlohou této pozice je koordinace každodenní práce specialistů kontaktního střediska pro spotřebitele, včetně podpory specialistů v plnění jejich povinností, s aktivním začleněním do pracovního procesu v dobách největšího „náporu“ na zákaznické lince (cca 20 – 30% denního úvazku)

Nabízíme:

  • práci v moderním prostředí na HPP ve dvousměnném provozu (8 - 20hod)
  • kvalitní zaškolení po dobu 2 měsíců
  • motivující bonusy až do výše 20% ze základní mzdy
  • hrubou mzdu v rozmezí 35 000 - 45 000 Kč - dle zkušeností a předchozí praxe
  • 5 týdnů dovolené
  • roční příspěvek na sport do výše 5 000 Kč
  • výuku anglického jazyka
  • stravenky
  • firemní akce, přátelský kolektiv

Náplň práce:

  • koordinace každodenních aktivit specialistů kontaktního centra
  • aktivní začlenění do provozu informační linky v případě vyššího náporu telefonátů zákazníků (cca 20-30% denní služby)
  • býti vzorem a specialistou pro svůj tým
  • řešení ad hoc situací
  • sdílet denní výsledky efektivnosti a poskytnutých služeb svému nadřízenému
  • spolupráce s dalšími odděleními společnosti Electrolux (např. technická podpora, marketing, servisní centra)
  • zpracovávání dat v systémech Electrolux jako jsou CTI, Regulus, SAP, KM a jiné
  • aktivní spolupráce s manažerem kontaktního centra, včetně podpory činností související s hladkým chodem kontaktního centra
  • denní reporting KPI výsledků, plánování pracovních kapacit s manažerem kontaktního centra
  • přímý kontakt s klienty, řešení závažnějších telefonátů a stížností
  • sdílení výsledků (úspěšnosti, problémy) s týmem a manažerem kontaktního centra
  • zástup manažera kontaktního centra v době jeho nepřítomnosti (denní provoz, schůzky, projekty)
  • účast na projektech souvisejících s kontaktním centrem, v případě potřeby účast na testování nových systémů, procesů
  • vytváření inspirativního prostředí týmu s otevřenou komunikační kulturou

Požadujeme:

  • minimálně 2 roky zkušenost na obdobné pozici v call centru
  • český nebo slovenský jazyk plynule
  • plynulá komunikativní znalost anglického jazyka
  • zaměření na spotřebitele a tým
  • vynikající komunikace i písemný projev
  • obecné znalosti procesů a informačních systémů používaných v kontaktních centrech
  • schopnost se přizpůsobovat a učit v rychle se měnícím prostředí
  • schopnost pracovat s velkým množstvím dat
  • schopnost pracovat ve stresových situacích s pozitivním postojem
  • otevřený přístup ke spolupráci
  • proaktivní přístup

 Jak se přihlásit:

  • Zaujala Vás tato pozice? Odpovídá Váš profil našim požadavkům? Chcete se zúčastnit výběrového řízení?
  • Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, případně další požadované dokumenty.
  • Jakmile dostanu Vaši odpověď, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

 V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat na e-mailu lenka.douderova@randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.