teamleader/ mistr výroby, jihlava

kontakt
soňa vančová - 778718086, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
jihlava, kraj vysočina
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/136/10/2020/SV - t-2633

popis pracovní pozice

Baví Vás vedení lidí a zároveň máte zkušenosti z výroby? Stabilní mezinárodní společnost, která se rozrůstá hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Teamleader/Mistr výroby.

Jaká práce Vás čeká?

  • vedení menší skupiny lidí (5-20)
  • zodpovědnost za plnění výrobního plánu, včetně kvality výrobků
  • zavádění a dodržování nápravných opatření
  • zodpovědnost za dodržování BOZP a PO na pracovišti
  • odborné školení podřízených
  • práce s docházkovým systémem
  • práce ve směnném provozu

• mzdové ohodnocení odpovídající schopnostem a odvedené práci

• 13. mzdu

• dotované závodní stravování

• 5 týdnů dovolené

• preventivní lékařskou péči a péči o zdraví zaměstnanců

• příplatky k základní mzdě: na zdraví ve výši 1500 Kč, na dojíždění ve výši až 1500 Kč

• náborový příspěvek ve výši 10 000 Kč

• penzijní připojištění

• interní systém benefitů formou cafeterie

• zajištění hlídání dětí externí firmou

• volnočasové aktivity i pro rodinné příslušníky

• bezplatné odborné vzdělávání

• přátelské a neformální pracovní prostředí

co od vás očekáváme

  • zkušenosti z pozice mistr výroby nebo teamleader ve výrobě výhodou
  • uživatelská znalost MS Office
  • znalost systému SAP výhodou
  • znalost nástrojů řízení (5S, SMED, KAIZEN,…) výhodou
  • přirozená autorita, spolehlivost, samostatnost
  • odolnost vůči stresu

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.