technical support engineer, praha

kontakt
adam valtr - 770173960, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Elektrotechnika a energetika
referenční číslo
/235/04/2019/AV - t-1554

popis pracovní pozice

  • Analýza, simulace, testování a řešení technických problémů řídicích systémů a dalších aplikací (jak na simulátorech, tak na reálných soustrojích)
  • Návrh a zprovoznění jednoduchých i komplexních řešení přímo u zákazníků po celém světě
  • Poskytování technického poradenství a expertízy koncovým zákazníkům a distributorům na každodenní bázi
  • Komunikace se zákazníky a distributory e-mailem, telefonicky anebo osobně v místě instalace (po celém světě)
  • Školení zákazníků a distributorů přímo na dieselových agregátech
  • Spolupráce s produktovými manažery, aplikačními inženýry, obchodními manažery a vývojovým týmem

  • Práci v úspěšné stabilní české společnosti, která je lídrem ve své oblasti na mezinárodním trhu
  • Účast na mnoha zajímavých projektech (v oblasti energetiky, telekomunikací, průmyslu apod.)
  • Technickou pozici pro kreativní a proaktivní lidi, kteří se nebojí práce na reálných instalacích
  • Profesní rozvoj a vzdělávání, možnost zahraniční stáže na jedné z našich zahraničních poboček: Amerika, Austrálie, Čína, Dubaj, Indie, Itálie, Německo, Rusko, Singapur
  • Řadu benefitů jako flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, sportovní akce, cafeteria systém, možnost pořízení Multisport karty a mnoho dalšího

co od vás očekáváme

  • Elektrotechnické vzdělání se zaměřením na výrobu a přeměnu elektrické energie (synchronní a asynchronní generátory/motory, synchronizace generátorů, regulace, komunikace atd.)
  • Výhodou jsou zkušenosti v energetickém průmyslu, v oblasti řídicích systémů, záložních zdrojů, či měření a regulace anebo technické podpoře v průmyslové oblasti
  • Prozákaznická orientace (a to i v rámci interní spolupráce) a zaměření na výsledky
  • Pokročilá znalost anglického jazyka – každodenní komunikace se zákazníky po celém světě, ochota školit zákazníky i v anglickém jazyce
  • Proaktivita, samostatnost, i schopnost převzít zodpovědnost za svou práci
  • Ochota se učit, vzdělávat, rozvíjet a cestovat

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.