technicko-obchodní zástupce slovensko (povrchová úprava kovů), bratislava

kontakt
lenka skalická, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
bratislava
obor
Prodej a obchod
referenční číslo
8743
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Do společnosti zabývající se výrobou a prodejem práškových barev, UV inkoustů a dalším produktů na povrchovou úpravu kovů hledáme vhodného kandidáta na pozici technicko-obchodního zástupce.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • udržovat a rozvíjet obchod s existujícími zákazníky po celém Slovensku
  • rozvoj plánu prodeje a prodejní strategie
  • tvorba cenové nabídky pro zákazníky
  • poradenství (představení produktů, návrhy, testování)
  • spolupráce s managementem, skladem a dalšími odděleními
  • reporting

Jaký by měl být Váš profil?

  • ekonomické nebo technické vzdělání
  • 1-3 roky zkušeností na obdobné pozici
  • zkušenost z průmyslu povrchových úprav nebo nanášení nátěrových hmot
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • spolehlivost, silné komunikační schopnosti, pozitivní přístup, zákaznická orientace
  • bydliště v krajích - Bratislavský, Trenčianský, Trnavský, Nitrianský

Co Vám nabízíme?

  • zajímavá a motivující náplň práce
  • zázemí rodinné globálně působící společnosti s centrálou v Rakousku
  • bonusy závislé na odvedené práci
  • služební auto, notebook, telefon
  • 5 týdnů dovolené a stravenky
  • příspěvek na sport